Vtipy

* Vědci konečně zjistili, co žena chce. Jenže - ona si to mezi tím rozmyslela...

* Jak poznáte masochistického zoofila? - - - - - - - - Obtěžuje pitbula.

* Byl jednou jeden nekrofil... a tomu se po třech měsících rozpadl vztah...

* V jedné cele se sejdou zoofil, pedofil, nekrofil, sadista a vyznavač adrenalinových sportů. Zoofil povídá: "Chtělo by to nějakou kočku." Pedofil: "No, spíš koťátko." Nekrofil: "Mrtvý!" ...Sadista: "To bych ho zabil já." Vyznavač adrenalinových sportů se tak na ně dívá a jemně pronese "Mňau".

* Chlapík sedí na baru, kouká do skleničky a každou chvíli zamumlá: „Některý věci nevysvětlíš!“ Pak do sebe kopne zbytek skleničky, objedná další a tak to jde stále dokola. Vrchní za barem to už nevydrží a ptá se: „Co si to tam pořád mumláte, co nejde vysvětlit??“ Chlapík zvedne hlavu a povídá: „No podívejte, jdu dojit do stodoly kozu. Dám pod ni džber a ona mi do něj, mrcha, kopla pravou nohou. Tak jsem ji tu nohu přivázal kusem provazu k traktoru. Vohnu se k ní dolů a bum, kopla mi do džberu druhou nohou. Sundal jsem pásek a druhou nohu ji přivázal k vratům. A ta potvora mi do toho džberu spustila vocas. To už mě dopálilo, strhnul jsem kšandy a vocas ji přivázal k trámu nad sebou. No a v tom mi spadly kalhoty a vešla manželka. Některý věci nevysvětlíš!“

* Ožení se indián, večer, svatební noc, skočí na indiánku a tři dni se milují. Třetí den už je ona naprosto hotová, na pokraji sil, když tu se najednou on zvedne a prohlásí: "Tak lásko, teď mě tři dni neuvidíš." "Půjdeš na lov, že?" zeptá se ona. "Ale ne," pobaveně odpoví novomanžel, "teď to vezmu zezadu!"

* Víte proč Bůh stvořil kvasinkovou infekci ? Aby ženy věděly, jaké to je žít s podrážděnou pí.ou.....
* Jak poznáte,že vám zemřela žena ? Sex je pořád stejný,ale ve dřezu se začne hromadit nádobí.

* Jak se pozná moudrý muž? ----- Nechá ženu mluvit, dokud si nezačne odporovat sama.

* Přijde pár na pokladnu do kina. On: "Dva lístky". Slečna za přepážkou: "Hobbit?" - "Ne, to je manželka."

* Cinknutí skleniček, svršky se tiše snášejí k zemi, šustění přikrývek, romantická chvilka.
Ona: "Zhasni tu svíčku!"
On: "To je žárovka."
Ona: "To nevadí, Karle."
On: "Ale já jsem Petr."
Ona: "Je to možný!!? Přišel ses milovat, nebo se hádat?"

* Největší objev na poli antikoncepce učinili podle dochovaných svědectví slovenští bačové v roce 1271. Začali používat ovčí střevo jako kondom. Tento převratný objev se podařilo zdokonalit po více než 600 letech v Anglii, kde tamní výzkumníci nejdříve střevo z ovcí vyndali ven.