Pravidla na www.latexval.cz:

Internet je ze své podstaty veřejným prostorem a diskuze a chování obecně ve veřejném prostoru se řídí určitým kodexem. Předpokládáme, že vy, kteří sem chodíte, nemáte problém se základní lidskou slušností, přesto si dovolujeme připomenout pár Pravidel, týkajících se především obsahu stránek a diskuzí, ať už ve Fórech, Knize návštěv nebo kdekoli jinde. Děkujeme, že k nám chodíte, bavíte se a přispíváte k tomu, že se baví i ostatní! O vaše názory stojíme!

Obecné:

Vstupem na tyto stránky prohlašujete, že jste dosáhli plnoletosti, že neotevíráte tento web na místě, kde je šíření obsahu podobného charakteru zákonem nebo platnými předpisy zakázáno a že neposkytnete nebo přímo či nepřímo nezpřístupníte žádnou část tohoto webu osobám nezletilým nebo jinak právně nekvalifikovaným pro přístup k obsahu našich stránek. Materiály z tohoto webu jste oprávněn používat výhradně v soukromí a pro svou vlastní potřebu.

Autorská práva:

Originální ilustrace kreslíře Romana Zadáka, se kterým náš web spolupracuje, podléhají autorským právům. Je zakázáno je bez písemného souhlasu administrátorů těchto stránek jakkoli šířit, sdílet nebo kopírovat. Veškeré zde zveřejněné ilustrace byly vytvořeny přímo pro www.latexval.cz a porušení tohoto pravidla by tak bylo více než zjevné.

Veškeré texty, které vytvořili LatexVal, Černý Plamen nebo naši externí přispěvatelé a kamarádi (uvedeno autorství), podléhají autorským právům. Je tedy zakázáno je kopírovat a dále šířit bez našeho souhlasu. Nemáme problém s tím, když si na své stránky umístíte odkazy na náš web, takovou formu dokonce vítáme. U ostatních textů se snažíme uvést zdroj, ze kterého jsme čerpali - v takovém případě máte šanci si informace ze zdroje najít a přepracovat sami.

Veškeré fotografie a videa uveřejněná na našem webu jsou z naší soukromé sbírky. Jejich kopírování a šíření je zakázáno. Platí i pro kategorii "Veřejné" - v ní jsou fotografie a videa v duševním vlastnictví jejich autorů a my pouze propůjčujeme prostor na našich stránkách k jejich prezentaci.

Chování v diskuzích:

Je zakázáno zveřejňovat příspěvky, které jakýmkoli způsobem porušují platné zákony ČR!

Je nepřípustné zveřejňovat informace o identitě účastníků diskuze nebo telefonní čísla, adresy či plná jména. Diskuze je anonymní bez ověřování osobních údajů a my u toho hodláme zůstat. Teoreticky lze v případě vzájemné dohody na našich stránkách v diskuzi vyměnit mail nebo nick na chatu, v žádném případě ale údaje, které by mohly vést přímo k jakékoli konkrétní osobě.

Nevydávejte se za někoho jiného. Pokud chcete kdekoli reagovat, prezentujte své názory pod svým vlastním jménem (nickem). Nepoužívejte nick někoho, kdo už diskutoval před vámi.

V diskuzích a v Knize návštěv je zakázáno používat hrubé a urážlivé výrazy, rasistická, komerční a zjevně nepravdivá a zavádějící tvrzení. Takové příspěvky mohou být (a budou) ihned bez upozornění smazány. Ne vždy musíte souhlasit s tím, co je napsáno, nikomu jeho názor nebereme, ale napadáním a urážením druhých se nic nevyřeší.

Na našich stránkách nemá místo ani spam (nesmyslné vzkazy a zprávy, netýkající se tématu) nebo tapetování. I tyto příspěvky budeme nekompromisně mazat.

Neradi bychom, aby se diskuzní fórum změnilo v soukromou konverzaci mimo téma nebo ladění stránek. Pokud si chcete popovídat o tom, kam půjdete o víkendu na ryby nebo které pivo chutná nejlíp, udělejte to - prosíme - jinde. Děkujeme.

Kniha návštěv:

Kniha návštěv neslouží k diskuzi ani jako seznamka, ale pouze pro vaše vyjádření k našemu webu, pro vaše připomínky a názory vztahující se ke stránkám apod. Pokud vám na stránkách něco chybí (chcete například diskutovat na téma, které zde není), napište nám.

E-shop

Pravidla a podmínky vztahující se k e-shopu jsou uvedena v Menu přímo pod složkou E-shop.