Odkazy na SM studia, azyly a dále kde se dá co koupit, naleznete v sekci Tipy a rady!!

Spřátelené weby

naturbine.snadno.eu  stránky BDSM akčního penzionu

klecici-u-nohou-pani.webnode.cz/  Lancelot... Zasvěcení vědí, nezasvěcení se mohou podívat a dozvědět se :-)

kafirna.eleferno.cz/  K.U.K. - Kulturně úchylná kafírna. Krásně udělaný web se spoustou informací - knihy, filmy, hudba, povídky, rozhovory, úvahy, reportáže... vše laděné do BDSM. Příjemné čtení.

BDSM stránky-odkazy

slunecnitvrz.eu/  Stránky malého pensionu, kde se konaly pravidelné akce na různá témata (v současné době je Tvrz návštěvníkům pro srazy uzavřena). Pronajímali mučírnu. Stránky jsou velice rozmanité, ale dlouho neaktualizované. Stojí ale za to se podívat i na starší texty.

www.bdsm.cz/  Projekt bdsm.cz – zajímavé aktuality, erotické povídky, publicistika.

bdsmklub.cz  Srazy BDSM klubu v prostorech Atelieru Praha. Na webu jsou v sekci Články zveřejněny nejčastější dotazy nováčků týkající se srazů.

torturechamber.cz  Stránka středověké mučírny v Praze. Fotogalerie prostor. V podstatě jiné stránky Ateliéru.

www.darkclub.cz  Stránky s organizačně informačním charakterem – zde najdete termíny různě zaměřených akcí. Slibují zveřejnění i vaší soukromé akce. Nemusíte se po nich bát surfovat i mezi lidma, mají naprosto diskrétní vzhled. Aktualizace stránek není bůhví jaká, termíny srazů ale aktuální jsou.          seznamka, povídky, fantazie, zajímavosti aj.            

www.svetbdsm.cz/  Diskuze, fotogalerie, seznamka, povídky, fantazie, zajímavosti aj.

www.sinless.cz - stránky pražské fetish party, obsahují například příklady dresscode. Aktuálnost ale momentálně moc nehledejte.

eleferno.cz  Kompletní ucelené informace o elektru a podtlakových technikách v BDSM, včetně návodů, bezpečnosti, ukázky přístrojů, ale i povídek, fantazií apod.

www.ds-life.cz Další z nepříliš často aktualizovaných stránek, graficky maličko zmatený web, ale dá se tam najít zajímavé počtení.

www.bdsm-portal.cz Co k tomu říct... jako by všechny weby o BDSM před dvěma až třemi lety umřely. Tenhle není výjimkou, ale i na něm se dá najít...

www.xbdsm.sk

 bdsm-povidky.freebdsm.cz/  BDSM povídky (a stále přibývají),  různě zaměřené články ze světa BDSM a tipy na hračky

sm-povidky.xf.cz  BDSM povídky rozdělené do kategorií, zda vypráví subinka o sadistovi, domina o otrokovi, dominant o subíkovi apod. Pod povídkami několik vět pro zamyšlení.

www.lenkabd.com  Jedny z prvních stránek s touhle tématikou, které se u nás objevily, tehdy ještě na doméně host.sk. Spousta fotek, odkazů na videa, diskuze, článků... aktualizace umřela, jak bývala, ale pořád to jsou stránky, které stojí za to vidět. Asi největší koncentrace opravdu pěkných BDSM a fetish fotek na jednom místě.

www.bondagecompanion.com  Portál mj. s odkazy na tématická videa, obsahuje povídky, fórum atd...

emblemproject.sagcs.net  Něco o emblému BDSM, stránky v AJ.

sisc.sado.dk  Dánské stránky.

Knihy

eknihy.freebdsm.cz ...asi nejlepší stránka s tématickými e-knížkami na českém internetu, včetně jazykových mutací (english version). 

www.bdsmknihy.cz  ... a tady je taky něco pro literární nadšence :-)

Videa

bd-sm.cz/  Další BDSM videa rozdělá do kategorií.

Latex

latexklub.adema.cz Stránky místnosti Latex a hrátky na lide.cz. Zajímavý článek o tom, co to vlastně je latex.

Fetish

www.sharene.cz/  Fotogalerie Sharene je zaměřená na tématiku fetish, footfetish, dámské nožky, punčochy, silonky, dámské boty na platformě a na módu z materiálů lack, latex, igelit.

www.nozky.com/  Už podle názvu webu je patrné, co v něm najdete. Stránky jsou určeny pro všechny milovníky ženských nožek - zajímavé články vztahující se k nožkám, povídky, fotogalerie...

Bondage

www.bondage.cz

samurai.bondage.cz/  Návody na selfbondage

shibari.cz/    Bondage v tradičním japonském stylu Shibari (Kinbaku)

Dog play

https://www.jsem-pes.cz  Dogplay - rady, zajímavé články, povídky, odkazy na spřátelené weby

https://aak-dogplay.com    Asociace antropomorfních kynologů - stránky pro psy s mnoha povídkami, galeriemi atd.

Pony play

 https://www.achak.bdsm.cz/cs/    ACHAK - Asociace chovatelů antropomorfních koní. Pony play - tipy a návody, jak začít...

https://www.rider.cz/cs/default.aspx Osobní stránka Altaira.

Ostatní - osobní blogy apod.

otrokar.cz  Moc hezky dělané stránky formou zápisů v kalendáři. Pod jednotlivými úvahami je rozvinutá diskuze, témata jsou skutečně někdy k zamyšlení.

otrok.wgz.cz/  Poměrně neaktualizovaná stránka sexuálního otroka. Zaujali mě společenské hry upravené pro BDSM :-) Na webu dále: návody na bondage, dotazník otroka a diskuze na téma otroctví, ve které jsou zveřejněny další hry a Výchovný zákon pro otroky.

tom-bdsm.cz/  Trošku nepřehledné stránky, avšak zase nevzbuzují zvědavost, když si je budete prohlížet třeba v práci :-) Obsahují rubriku Domácí dílna (v Dokumentech), kde jsou návody na výrobu pomůcek, vtipné články na odlehčení (např. Největší lži v SM), dále hromadu zajímavého čtení (i z překladů), třeba Jak na anál, pravidla a očekávání ze srazů, povídky, fotogalerie a hromada dalšího. Opravdu povedené čtení :-))

https://tabron.cz/

zena-bohyne.blogspot.com/  Tento blog je věnován mužům, kteří se rozhodli patřit ženám. Jeden z těchto mužů zde prezentuje své zkušenosti a rady z femdom života.

www.clawangel.cz/ Stránka o světě kluka, který má rád subinky a vše, co k tomu patří

czechgoddessfeet.webnode.cz/novinky  Stránky mladé dominantní Madam, hledající poddané a otroky. Dokonce je zde vypsáno i výběrové řízení na obsazení volných míst:-) Soutěže, blog, fotogalerie...

kouzlo-stredoveku.webnode.cz  Temná doba středověku. A vůbec nám nevadí si to na stránkách nechat :-)

https://aryon.webpark.cz/  Spankigový deník Ayrona, povídky, zažitky

https://www.submise.webovka.eu/  Osobní stránka submisivního muže – poměrně neaktuální, ale ve fotogalerii Submise je návod, jak vyrobit postel na BDSM nebo jak využít pro hrátky štafle – což mě velice zaujalo! :-))

https://www.spankboy.cz/  Tyto stránky jsou věnované M/M spankingu - tématice tělesných trestů (výprasky na zadek), a to výhradně v mužském prostředí - seznamka, povídky atd.

karelsex.sweb.cz  Hravý gamebook pro subíka, subinku, gay suba a dominu. Přečtěte si takový příběh, který vás zajímá.