Ubytování - azyl

Na těchto stránkách najdete tipy na azyl a ubytování, kde můžete s klidným srdcem provozovat svoje nekalé úchylárny. Stručný popis toho, proč je to které zařízení právě v našem výběru, najdete ve stručném popisu. Pokud máte sami tip na to, kam se zašít, případně kde je to hezké nebo kde má majitel/ka objektu pochopení, pošlete nám ho!

Praha

ubytovani-praha-8.cz - Hezké apartmány (vlastně celé byty, s kompletním vybavením včetně kuchyně s možností vaření) na pronájem i od jedné do pěti hodin za 730,-, na noc pro dva za 1250,-. V tomhle ubytovacím zařízení funguje i klasická ubytovna s cenou kolem 150,- za lůžko, vybavení se ale pochopitelně hodně liší.

Středočeský kraj

Příbram

www.dlouhapb.cz/index.htm - příjemný penzión v centru Příbrami, na pokojích trámy, klid.

Záhornice (okr. Nymburk - Středočeský kraj)

www.penzion-zahornice.cz Pohodové ubytování v zastrčené vesničce, ale v dosahu všeho potřebného. Na pokojích trámy, čisto, teplo, klid, základní nádobí a rychlovarná konvice. Cena za osobu 500,- bez snídaně, s majitelem je možno domluvit i dřívější a pozdější odjezd/příjezd (např. od 10:00 dopoledne do 14:00 druhého dne není problém za jedny peníze). Všechno potřebné v dosahu pár minut autem, na jídlo např. skvělá pizzerie v Městci Králové.

Královéhradecký kraj

Chlumec nad Cidlinou

Příjemný privat/penzion za rozumné peníze. Diskrétní majitelka s pochopením, pořádá např. swingers party. Cena za pokoj 700,- Kč/noc.  Bližší informace (kontakt, adresa) na požádání mailem přes latexval@seznam.cz.

Svoboda nad Úpou

Příjemný privat/penzion za rozumné peníze, absolutně diskrétní - bez přímého kontaktu s majitelem, zvláštní vchod. Bohužel volnější spíš pouze v mimosezóně. Během sezóny mívají dost plno. Bližší informace (kontakt, adresa) na požádání mailem přes latexval@seznam.cz. Cena 600,- za pokoj a noc, po páté návštěvě sleva pro stálé zákazníky na 500,- Kč/pokoj. Na pokoji kuchyňská linka, lednice.

Trutnov

www.alfa-hotel.cz - hotýlek s možností absolutního utajení partnera - vchod do hotelové části je bokem, nejde se ani kolem recepce. Ubytovaný se zaregistruje, dostane klíče - a kdokoli za ním může projít, aniž je viděn. Vhodné především pro vdané a ženaté, pochopitelně nikoli spolu :-) Cena po zvýšení DPH 1.005,- Kč za dvoulůžkový pokoj. Zařízení nepříliš luxusní, postele a matrace na spaní moc nejsou, ale na hrátky to stačí. V přízemí příjemná malá restaurace se solidní kuchyní, i když slabší šíří nabídky.

Pardubický kraj

 

Liberecký kraj

Benecko/Jilemnice

penzion-vila-julie-benecko.webnode.cz/

Ústecký kraj

Most

www.hotel-ubytovani.com/Ubytovani-Most-10467.html  Diskrétní s vchodem bokem a za velmi příjemné ceny.

Plzeňský kraj

 

Karlovarský kraj

 

Jihočeský kraj

 

Jihomoravský kraj

Brno

www.eliot.cz - příjemné prostředí penziónu na kraji Brna, ochotná obsluha, skvělá kuchyně, možnost vyjížděk na koni. Pravidelně se zde pořádaly a pořádají srazy.

Zlínský kraj

 

Olomoucký kraj

 

Vysočina

 

Moravskoslezský kraj