Jubilejní přístup

Na hlavní stránce www.latexval.cz je umístěno počítadlo. Sledujte ho a vyhrajte tématický dáreček, který vám neprozradíme předem. Stačí být tím, kdo vstoupí na naše stránky a bude mít zmíněné pořadové číslo. Nové - aktuální, které vyhrává, je 15.000. Takže, dosáhnete-li přístupu s tímhle pořadovým číslem, řiďte se tím, co najdete na téhle stránce, a dostanete dáreček :-) Budeme vás kontaktovat zpátky a domluvíme se, jak s výhrou naložíme (kam a jak jí dopravíme).

Prokázání nároku na výhru - do 60 minut od momentu, kdy k danému přístupu na stránky dojde, je třeba poslat e-mail na adresu cerny.plamen@seznam.cz. Mail bude obsahovat přesný čas přístupu (pokud to bude plus-mínus pět minut, střílet nebudeme) a printscreen obrazovky s potvrzením jubilejního přístupu. Pokud budete vstupovat na naše stránky z mobilu, pak pochopitelně printscreen neuděláte. Pro mobilní přístup (lze bezpečně rozeznat) stačí poslat e-mail s časem přístupu a názvem operátora.

Omezení "naklikávačů" - stalo se nám, že v minulé soutěži byl zájemce o výhru tak chtivý ceny, že si mazal cookies a zvyšoval nám počet přístupů tak dlouho, dokud se nepřiblížil danému číslu. Jeho přístupy jsme pak všechny vymazali. Takže Pravidlo pro podobné případy zní: nárok výherce na výhru bude uznán pouze tehdy, když v 60 minutách, předcházejících momentu vzniku nároku na výhru, bude jeho IP adresa v seznamu přístupů jednou, dvakrát nebo třikrát. Máme počítadlo nastaveno tak, že se počítá jeden přístup z jedné IP adresy za hodinu, takže pokud k tomu přistoupíte normálně, neměli byste mít problém. Máte možnost až dvakrát smazat cookies nebo historii a přesto vám výhru neupřeme.

Další omezení - prakticky není, uvidíme, jestli časem po nabrání zkušeností nevyplyne nutnost nějaké zavést. Jeden člověk má možnost vyhrát několikrát po sobě, bude-li mít štěstí. Neznamená to, že když jednou vyhrajete, další možnosti se vás (na rozdíl od některých dalších připravovaných soutěží) netýkají.