Téma měsíce října - ochutnávka

21.09.2011 11:26

Pomalu se blíží konec září a začátek října. Přijde čas změnit Téma měsíce a to, které tam máme teď, přepracovat do článku a přesunout do archivu (najdete ho v podsložce Menu, až přijde čas). Téma na příští měsíc už máme – vzniklo povídání s jednou…. zajímavou osůbkou, která se od ostatních odlišuje řadou věcí, ale nejvíc tím, že je TV. (nikoli televize, to jen pro případné neznalce – ty pošlu do rubriky Slovníček pojmů). Radka odhalí ze svého nitra celkem dost. A navnadit vás na to může krátké povídání s Lenkou – partnerkou Radky. Dominantní ženou, která našla v Radce to, po čem dlouho toužila.

 

Když ses dozvěděla, že se Radka v rozhovoru pro naše stránky hodně otevřela – v té chvíli jsi na ní asi musela být pyšná, že?

Pyšná jsem samozřejmě byla, v tom rozhovoru je opravdu hodně otevřená. A ten, kdo jí zná, tak ví, že to pro ní asi nebylo úplně jednoduché. Je z toho cítit, že je hrdá na to, že je holka. Před tím, že něco takového udělala, hluboce smekám.

V rozhovoru popisuje, že jí tvoje reakce na její přiznání ohromila, že byla úžasná. Že jsi jí pomohla. Takže to pro tebe nebylo nečekané – spíš to bylo naplnění představ? Měla jsi jasno, že hledáš TV?

Ano, měla. Už dávno předtím. Jí relativně dlouho trvalo, než mi to řekla… Přitom věděla, že tenhle druh lidiček mám ráda. Poznat to mohla třeba z toho, že mě na jednu známou travestishow vezla. Sama na akci nešla. Já pak odjela a ona vlastně až později otevřela svoje nitro a řekla nahlas - mě se to taky líbí!

Pro tebe je Radka splněním snu? Se vším všudy?

Ano. Chtěla jsem „holku“, ale neměla to být děvka. A to je u TV leckdy problém. Radka děvka rozhodně není. Ona se tak nechová, má svoje priority, je chytrá, dokáže používat mozek, umí si říct svůj názor. Takového člověka najít je v D/s vůbec problém. V některých věcech jdeme dopředu po malých krůčcích, ale vychutnáváme si to o to víc.

Radka je tedy „holka“. Nemáš ty někdy potřebu v ní vidět muže? Nejsou někdy chvíle, kdy by sis přála, aby na moment z té své role vypadla?

Nemám. To bych si jinak našla obyčejného subíka, kterého bych na chvíli oblékla do dámského. Kdybych ty potřeby měla, udělám to takhle. Ale tohle mi maximálně vyhovuje. Mám v ní kamarádku, milenku i subinku. Dává mi všechno. Splnil se mi sen. Jak je to z její stránky, to říct nemůžu, to musí ona. Ale já jsem si svůj sen splnila.

 

…a jak to tedy vidí Radka? Počkejte si na začátek října…

-ČP-