Prosinec 2011: Vánoční - SOUHRN

30.12.2011 02:36

Téma měsíce - prosinec 2011: Vánoční - SOUHRN

30.12.2011 -

Byly Vánoce a my jsme proto pro naše Téma měsíce tentokrát vybrali trošku „sladší“ námět. Byli jsme v diskuzi kritizováni, nicméně – pokud jde o mě, nenapravitelného snílka a optimistu – mám pocit, že i tohle téma svoje místo mělo.

Upřímně, asi mě ani nepřekvapilo, že tentokrát reagovaly především a téměř výhradně subinky. ManesovaKraska napsala, že kdyby tam přidal svůj názor i domík, tak by se svět zbláznil. Nemyslím si to. Subík nejsem, ale přesto se netajím tím, že podle mě k pořádně procítěnému D/s patří i ta – láska, nebo jak to nazvat. Prostě ten prevít, kterej vám v téhle oblasti nedovoluje myslet jenom na sebe, ale kterej vám na druhý straně taky neustále násobí vaše vlastní zážitky, když je partner prožívá s vámi. Tohle ale poznáte asi až tehdy, co si na to „sáhnete“ a co to prožijete na vlastní kůži. A poté, co můžete srovnávat.  

Jsem rád za ty příspěvky, které se tam objevily. Čekal jsem je tam a doufal jsem, že přijdou. Je to totiž milý a příjemný, když čtete, že je někdo v téhle oblasti šťastnej. A že v tý tvrdý realitě, na kterou narážíme dnes a denně, přeci jenom existujou ostrůvky s rájem. Jo, asi jsem idealista, asi jsem romantik, ale jinej už nebudu. Když je někdo šťastnej, musí to snad každýho aspoň trošku potěšit… Jo, pokud jste sám nespokojenej se svým životem, pak snad může přijít nějaká hořkost, nějaká závist, vztek. Ale obecně? Proboha, vždyť co víc si přát, než to, aby se naplnilo Vánoční přání, který na těchhle stránkách napsala Val?

A ještě jedna věc – Iluzionistka napsala, že – cituju: …vlastně jedním z mých nejhezčích zážitků v této oblasti je to, když čtu, jak to funguje vám. Dáváte naději na to, že ty sny nemusí zůstat jen sny. A naděje je moc moc důležitá. Nenechte se odradit závistí, nenechte se otrávit ničím. Děkuju!“

My děkujeme. Protože tohle jsou slova, kvůli který má smysl stránky dělat!

Takže... za nás oba vám všem na prahu novýho roku přeju, ať to v tomhle směru klape a funguje. A vězte, že... bude líp!

-ČP-